Tekbiz Teknoloji Ürünleri Ve Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. kurucusu olan, Sn. İbrahim Öztürk önderliğinde dinamik mühendis, satış ve uzman proje ekibi ile Aralık 2004 ‘ den beri ülke genelinde özel ve devlet kuruluşlarına kablolu ve kablosuz çözümler eşliğinde elektronik güvenlik sistemleri başta olmak üzere birçok alanda teknolojik hizmetler vermektedir. Bu anlamda Türkiye genelinde yaklaşık 60 il ve ilçede anahtar teslimi Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) projelerini anahtar teslimi olarak tamamlamış ve devam eden projelerle bu sayıyı her geçen gün arttırmaktadır.
Misyonu, En son teknoloji ürün ve sistemleri edindiği bilgi ve tecrübelerle birleştirerek kamu ve özel sektörün kullanımına sunmayı ve gereksinim duyulan çözümleri sadece önermek değil, baştan sona projelerde danışmanlık, kurulum, ürün sağlama ve servis hizmetlerinde yanınızda olarak uzun vadeli iş ortağnız olmaktır.
Bilişim Teknolojileri dünyasında sektörün öncü firmaları olma yolunda, teknolojik üstünlüğü ile müşterilerinin ve iş dünyasının gözünde başarılarını arttıran, güvenilir firma izlenimini sürdürebilmek temel prensibidir.
Yoğun rekabet ortamında ürün kalitesinden ödün vermeyen , herzaman teknoloji lideri olmuş Panasonic(İ-PRO), HP, Pelco, Hitachi, Artronic, Necron, Redline Wimax, Tinax Wireleess, Samsung, Bosch, Siemens, Hochiki, LG, Cisco, Enterasys, Allied Telesys gibi marka olan ürünleri siz değerli müşerilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyarız.