Kusursuz gövde tasarımlı, dayanıklı ve güçlü PTZ ağ kamerası

Aero PTZ (WV-SUD638), en aşırı çevre koşullarında bile yüksek kaliteli Full HD izleme görüntüleri sağlamak üzere tasarlanmış yeni ve çevre koşullarına karşı dayanıklılığı artırılmış bir kameradır. Aero PTZ limanlar, geçiş istasyonları, havaalanları, şehir izleme istasyonları, karayolları gibi aşırı sert doğal hava koşullarının veya diğer faktörlerin tipik bir video izleme kamerasının çalışmasını ve güvenilirliğini ciddi şekilde etkilediği çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur.

 

360 Derece Görüşlü Full HD Çözünürlük

En aşırı çevre koşullarında bile yüksek kaliteli ve stabil kamera görüntülerini elde etmek artık çok daha kolay. Aero PTZ, saatteki hızı 216 KMPH’ye ulaşan şiddetli rüzgarlarda bile 30X optik zoom lensiyle 60 fps’de 1080p çözünürlüğünde Full HD görüntüler almanızı sağlar.  Bunu, benzersiz ve karakteristik aerodinamik tasarımı sayesinde gerçekleştirir. Dahası, benzersiz hibrid görüntü stabilizasyon sistemimiz Aero PTZ'nin panoramik döndürme motorlarını kullanarak düzeltme sağlayan jiroskopik sensörleri ve görüntü stabilizasyonunu bir araya getirir. Bu karmaşık özellik, yüksek hızdaki rüzgarlara ve açıkta duran direğe veya brakete monte PTZ kamera kullanımına bağlı yakınlaştırma sorunlarını çözümler.  

Aero PTZ'nin 360-derecelik Sphere Vision 3D görüş özelliği, 360 derece sürekli kaydırma ve +/- 90 derece eğilme aralığı sağlar ve Super Dynamic Light Range Compensation (Süper Dinamik Işık Aralığı Düzeltme) özelliği, geleneksel kameralara kıyasla daha geniş bir dinamik aralık sağlar.