Hava Şartlarına ve Tuza Dayanıklı PTZ Network Kamera

40x Akıllı Zoom Sabitleme ve iA Özelliklerine Sahip PTZ Kamera
Panasonic, Full HD çözünürlüğü en yeni Akıllı Kodlama teknolojisiyle birleştirdiği, tuz korozyonuna karşı koruma için özel kaplamalı, depolama ve ağ bant genişliğini önemli ölçüde azaltan yeni ağ kamera serisini görücüye çıkarıyor.

Her türlü hava koşuluna ve tuzla temasa dayanıklı bu PTZ dome kamerası, yeni H.265 ekosistemimize ait i-PRO Extreme CCTV kamera platformunun bir parçasıdır. Tuz korozyonuna karşı eşsiz koruması bu kamerayı liman, gemi veya köprülerde ve bu gibi daha birçok uygulamada kıyı operasyonları için ideal hale getirirken geleneksel şehir kameralarının görüşünü kıyı operasyonlarını da kapsayacak şekilde genişletir.

Panasonic CCTV PTZ Dome Camera

Ultra dayanıklı Panasonic WV-X6531NS, çok zorlu, hızlı değişen ve tuza aşırı maruz kalınan gözetim ortamlarında bile en yüksek kalitede görüntüleri otomatik olarak yakalar. Üstün Akıllı Zoom Sabitleme özelliği, görüntü bulanıklığına neden olan ortamlarda görüş kabiliyetini artırır, aynı zamanda Intelligent Auto (iA) özelliği, hareketli cisimlerdeki bulanıklık gibi sapmaları gerçek zamanlı olarak azaltmak için ortam dinamikleri ve harekete göre ana kamera ayarlarını otomatik olarak yapar.

H.265 Akıllı Kodlama teknolojisine sahip dome tipi kamera, H.264 kodlayıcısına göre daha uzun kayıt süresi sağlayıp daha az depolama alanı gerektirerek bant genişliğini akıllı bir şekilde %95'e• 1 varan oranlarda azaltıyor.

Dahili Araç Olay Algılama özelliği, WV-X6531NS'nin ters yönde sürüşleri belirlemesine veya video analiz teknolojisi ile araçları durdurmasına olanak vererek anında harekete geçilmesi için Video Yönetim ve/veya Trafik Yönetim Sistemine bir alarm göndermesini sağlar. Bu özellik kamerada dahili olarak ve ek sunucu gerektirmez.

Rain Wash Coating

Buna ek olarak, ClearSight Kaplama uygulanması yağmur veya su sıçramasına maruz kalan ortamlarda CCTV kamera kurulumu yapıldığında bile, sürdürülebilir uygun bir güvenlik sağlayarak daha net görüş sahası sunar. Bu uygulama, su damlaları dome kamerası kapağına sıçradığında bile, yüksek görüntü kalitesini sağlamayı sürdürmeye devam eder. Ayrıca kire dayanıklı bir kaplamaya sahip olduğu için kamera, suya maruz kaldığında kirden arınır ve daha net bir görüntü sağlar. Benzersiz ClearSight Kaplama özelliğimiz dokunmayı engellemez, böylece kurulum ve bakım kolaylaşır.

Zorlu koşullar altında gerçek zamanlı çekim için olağanüstü görüntü kalitesi
Son derece güçlü 40x zoom lense ve yol direklerine montaj için Akıllı Zoom Sabitleme özelliğine sahip, uzun mesafeli görüş olanağı
Intelligent Auto ve ClearSight Kaplama ile hızlı hareket eden araçların keskin ve net görüntüleri elde edilebilir
Gece kullanımında, görüntü renginde değişiklik olmadan olağanüstü düşük ışık ve düşük gürültü performansı
Geceleri, araç farlarından kaynaklanan arka ışıklar ve sokaklardaki gölgeler için Süper Dinamik 144 dB
Çevresel dayanıklılık: IP66, IK10, Uzun ömürlü Çevirme/Eğme mekanizması, 60°C'ye (140°F) kadar geniş çalışma sıcaklığı ve elektrikli nem giderici

Yeni Akıllı Kodlama teknolojisi ile olağanüstü H.265 sıkıştırma
H.264 tabanlı sıkıştırma teknikleriyle daha az depolama alanıyla daha fazla kayıt
Kendi kendine öğrenme özellikli yeni ROI• 2 şifreleme (Otomatik VIQS), bant genişliğinizi azaltırken araçları ve insanların yüksek kaliteli görüntüsünü yakalamak için hareketi dinamik olarak algılar
CCTV Wrong Way Detection

Dahili Araç Olay Algılaması• 3
Olay algılama: Ters yönde gitme, video analiz teknolojisiyle duran araçları tespit etme
Anında harekete geçilmesi için Video Yönetim Sistemine ve/veya Trafik Yönetim Sistemine alarm gönderme
Bu işlev kamerada dahili olarak bulunur. Ek sunucuya gerek yoktur
CCTV kameralar, yüksek teknik özelliklere sahip modellerde olduğu gibi, birçok yüksek kaliteli özellik ile donatılmıştır, örneğin:

Tuzlu hava korozyonuna dayanıklılık
Full HD 1920x1080 60 fps
40x optik zoom ile Akıllı Zoom Sabitleme
ClearSight Kaplama, su damlalarının dome kapağına girmesini zorlaştıran transparan kapak yüzeyine uygulanmış özel bir kaplamadır.
Dayanıklı Çevirme/Eğme mekanizması
Intelligent Auto (iA) özelliği, görünürlüğün zayıf olduğu ortamlarda bile üst düzey algılama sunar.
Ekstrem Süper Dinamik teknolojileri 144 dB'lik dinamik aralık sunar.
Renkli gece görüşü (0,001 - 0,015 lx)
IP66, IK10 sertifikalı
-50°C - +60°C arasında geniş çalışma sıcaklığı